Альтанки з бруса

Поговоримо про дерев’яні альтанки. Дерев’яні альтанки бувають декількох видів, але Альтанка зі зрубуми зупинимося на найбільш надійних і довговічних конструкціях.


Дерев’яні альтанки бувають з диких не каліброваних колод. Складання такої дерев’яної альтанки вимагає особливого вміння і теслярських навичок. Вартість такої дерев’яної альтанки також залишається однією з найвищих через вагому частину ручної праці.


Інший вид дерев’яних альтанок збирається з оциліндрованих колод, які калібруються на верстаті і мають однаковий діаметр. Працювати з оциліндрованими колодами набагато легше, ніж з дикими стовбурами, завдяки чому ціни на альтанка зі зрубу досить прийнятні і демократичні. Малі архітектурні будови і, зокрема, альтанки з колод мають неперевершений привабливий зовнішній вигляд.

Ще один, більш сучасний вид дерев’яних альтанок – це альтанки з сухої
Альтанка з колодшпунтованої дошки. Такі альтанки з тонкого бруса мають ряд переваг. По-перше вони не такі важкі і їх складання відбувається досить легко, по-друге вони виготовлені з сухого пиломатеріалу, а це означає, що такі альтанки з бруса не розтріскуються і не мають усадки.

Найчастіше, дерев’яна альтанка – це відкрита будова і негативні фактори впливу навколишнього середовища, як то зміна вологості і температури, діють не тільки зовні, але і зсередини дерев’яної альтанки. Виходячи з цих міркувань, ми рекомендуємо зводити дерев’яні альтанки з бруса товщиною 45 або 70 мм. Вартість альтанок з шпунтованого сухого бруса мінімальна і порівнянна з вартістю альтанок зі зрубу.

Виберіть альтанку, яка Вам до смаку!