Будинки з сухого шпунтованого бруса. 

Наша компанія виробляє більше 40 видів дачних будинків з сухого профільованого бруса. Подивіться Відео збірки будинку з бруса і відео збірки дачного будинку з верандою

Ми виготовляємо як найменші сезонні будиночки (від 5 м2), так і теплі будинки (подвійний профільований брус із шаром еко-утеплювача).

Матеріал для збірки будинку – сухий сосновий профільований брус із залишковою вологістю не більше 12%. Товщину бруса ми пропонуємо вибрати 34, 45 або 70 мм. Для зведення теплого будинку ми використовуємо подвійний шпунтовані брус із закладкою утеплювача між стінками.

Наш вагомий досвід в будівництві житлових котеджів показав, що тільки з сухого профільованого бруса можна побудувати дерев’яний будинок без вад.
Перевага дерев’яних будинків з шпунтованого сухого бруса:

– Розміри дерев’яного будинку залишаються стабільні при зміною вологості і температури.
– Відсутня фактор розтріскування і розсихання дерев’яних будівель.
– Сухий шпунтовані брус не потребує усадки, і, як наслідок, зникають негативні наслідки цього явища.
– Істотна економія при обробці (не менше 35% від загального кошторису будівництва), так як наша «хатинка» відразу готова прийняти господарів.
– 100% екологічність, здоров’я Вашої родини та друзів. Дерев’яний брус не містять фенолформальдегідних смол, клею і синтетичних компонентів, на відміну від каркасних будинків, обшитих ОСБ плитами.

Ми заслужили хороші відгуки наших клієнтів завдяки застосуванню якісної сировини і детальному контролі всього циклу виробництва від заготівлі та сушки лісоматеріалу до упаковки і транспортування готових домокомплектов.

Баня повинна бути з дерева! Особливо хороша лазня виходить з сухого шпунтованого бруса (дошки). Якщо використання лазні передбачається в зимовий період, то її бажано, хоча і не обов’язково, виготовити з подвійною шпунтованої дошки з прошарком утеплювача між дошками. У цьому випадку, допоміжні приміщення лазні, як то кімната відпочинку і душова будуть значно краще тримати тепло в морозну погоду. Перевага такої дерев’яної лазні ті ж, що і для дачних будиночків.

Альтанки з шпунтованої дошки дуже вигідні своєю простою і швидкою збіркою, адже кожна деталь виготовлена ​​з високою точністю, що дозволяє збирати альтанку як конструктор. Крім цього, сухі і тонкі деталі мають малу вагу, що дозволяє виконати збірку конструкцій з особливою легкістю.

Підприємці першими оцінили перевагу наших будинків, адже будь-яка мала архітектурна форма (кіоск, магазин) з профільованого бруса дуже вигідно відрізняться від будь-яких своїх конкурентів, а крім цього, ще й збирається за кілька днів.
Сезонні будиночки на базах відпочинку в лісі, біля річки, озера, на узбережжі Чорного моря вже давно користуються стабільно високим попитом.
Придорожнє кафе, також, дуже швидко залучить своїх клієнтів.

Якщо Ви зібралися побудувати повноцінний теплий будинок, то наша технологія здивує Вас своїми безперечними перевагами.