Дачні будинки з бруса

Прийшла весна …. набридло сидіти в задушливій квартирі, хочеться живого спілкування з природою, свіжого повітря, свободи! Але ось біда – відсутність комфортних умов ночівлі позбавляє нас можливості проводити за містом стільки часу, скільки ми самі цього забажаємо.dachniy-dom

Капітальне будівництво коштує дорого, і не завжди доречно. Яким же чином, можна максимально дешево, та ще й комфортно здійснити будівництво дачного будинку?

Та дуже просто! У сучасному дерев’яному домобудівництві з’явилися чудові високоточні технології, що дозволяють виробляти комплекти для складання дерев’яного будинку з сухого шпунтованого бруса з автоматичної точної вирізкою кутових чаш, що дозволяє зібрати дачний будинок за кілька днів і негайно приступити до його облаштування і прийому гостей.

Дерев’яний будинок, побудований за такою технологією не вимагає дорогої внутрішнього та зовнішнього оздоблення, крім цього, він не схильний до зміни геометричних розмірів зі зміною температури чи вологості навколишнього середовища, а вже якщо говорити відверто, то розтріскування бруса і всихання такого дачного будинку також відсутні.  Ми виробляємо дачні будинки з профільованого бруса товщиною 34, 45 і 70 мм. Весь шпунтований брус для виробництва дерев’яних дачних будинків висушений і містить залишкову вологість не більше 12%.  dachniy-domik
Дачний будиночок з сухого бруса ви можете зібрати самостійно, купивши в нашій компанії “Ізбуд” домокомплект для самостійної збірки будинку з профільованого бруса, так і замовивши монтаж нашим досвідченим фахівцям.

Знайте! Ми виробляємо якість!