domik-dachnijДачні будинки

Ви, напевно, чули про дачні будиночки з тонкого бруса . Дерев’яний брус буває різної товщини, чим брус тонше, тим більша ймовірність дерев’яного будиночка стати дачним, або, іншими словами, сезонним дачним будиночком.

У дачному будиночку з тонкого бруса ви отримуєте всі прекрасні особливості дерев’яних будинків , тільки лише з тією різницею, що дерев’яний дачний будиночок придатний тільки для сезонного проживання: з пізньої весни до ранньої осені. У такому факті немає нічого дивного, адже товщина стін дерев’яного дачного дому становить 34, 45 або 70 мм. Ви, швидше за все, здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, що для аналогічних теплових характеристик потрібні цегляні стіни в чотири рази товще.

Дерев’яні будиночки ми виготовляємо тільки з сухої струганої дошки , що дозволяє уникнути усадки і розтріскування після складання дачного будинку.

Найважливішим аспектом складання дерев’яного сезонного будиночка є правильна кутова чаша. Правильне кутове з’єднання повинно мати вітровий або тепловий замок, іншими словами, поглиблення по широкій частині дошки зі спеціальними вибірками для герметичності вашого дачного будинку. кутове з'єднанняНа жаль, більшість українських виробників відмовляються робити правильний вітровий замок за європейськими стандартами, роблячи прості кутові чаші. Такі з’єднання, а конкретніше, кутові з’єднання без вітрового замку або кутові чаші з неправильним вітровим замком призводять тільки до розчарування клієнта (протіканню і продування стін дачного будиночка в кутах). Висновок один – звертайте увагу на кутове з’єднання. Компанія “Ізбуд” має можливість виготовляти кутову чашу на якісному сучасному устаткуванні не перевищуючи при цьому середню вартість на ринку.

Якщо ж ви хочете зробити ваш дачний будиночок теплим, ви можете піти по старому перевіреному шляху: обшити його зсередини (бруски, утеплювач, вагонка), проте цей варіант значно поступається в надійності і вартості технології теплого дачного будинку . Технологія теплого дачного будинку має на меті будівництво з подвійного шпунтованого бруса, закономірно, що між брусами укладається утеплювач: базальтова або еко (целюлозна) вата. Також можливе використання глин-солом’яного утеплення (легкого самана).