Дерев’яні споруди для бізнесу

Бізнес та підприємці мають постійну потребу в спорудах з дерев’яного бруса. Сухий дерев’яний брус дуже знаний матеріал для бізнесу, так як дерев’яні будівлі здавна притягують до себе людські погляди.

Якщо ми говоримо про малі архітектурні форми, будь то кіоск, магазин або прилавок з шпунтованого бруса, то в поєднанні з вигідною ціною ви також отримаєте і додатковий потік клієнтів.

Дерев’яними магазинами з профільованого бруса зазвичай хочуть підкреслити екологічність, а іноді і елітність продуктів або речей, які в ньому продаються. Дерев’яний будинок із бруса випромінює теплоту, затишок і комфорт.

Ресторан із бруса

Ресторан із бруса

Саме з цих міркувань, все частіше і частіше, нові кафе і ресторани будують з шпунтованого сухого брусу. Якщо у вас літнє кафе, то ви можете будувати за звичайною технологією з тонкого сухого бруса, а якщо ваша кав’ярня чи ресторан експлуатується цілий рік, то ми запропонуємо вам технологію “теплого будинку”. Теплий дім це така технологія, при якій використовується подвійний шпунтований брус, між двома брусами лягає утеплювач – ековата. В результаті отримана дерев’яна будівля не поступається, по своїх теплових характеристиках, спорудам з інших матеріалів.

Особливо популярними будівлями з сухої шпунтованої дошки є літні будиночки відпочинку . Дерев’яний будиночок для відпочинку на морі, біля річки, в лісі об’єднує з природою і залишає найприємніші відчуття від перебування в ньому. Ось чому бази відпочинку і санаторії все частіше доповнюють свої корпуси затишними будинками з сухої дошки .

Відсутність тріщин і усадки подвоює перевагу дерев’яних будиночків із сухої шпунтованої дошки.

Дерев’яний будиночок – це творіння самої природи, яке ми допомагаємо зібрати.