Баня і сауна з бруса – це не тільки красиво, але і екологічно. Якщо ви зацікавлені в професійному зведенні таких об’єктів під ключ, звертайтеся в нашу компанію. Ми займаємося оперативної і якісної реалізацією проектів зі зведення дерев’яних будівель, включаючи сауни і лазні.

Який брус використовується для лазень і саун з дерева

Для будівництва лазень і саун будь-якої площі доцільно використовувати як тонкий, так і профільований і подвійний брус. Кращою деревиною для таких будівель вважається сосна, що характеризується зносостійкістю, екологічною чистотою і надійністю. З бруса можна побудувати під ключ як стаціонарну, так і мобільну лазню (сауну).

У нашій компанії ви можете замовити будівництво під ключ. Ми збираємо баню як на вашій ділянці, так і на власному столярному виробництві. Також ви можете недорого купити вже готовий комплект для збірки сауни своїми руками.

Чому варто оформити замовлення у нас

Пропонуємо професійні послуги зі зведення з бруса під ключ будівель будь-якої складності, а також багато інших переваг для клієнтів:

 • Найбільш вигідні ціни в Києві та області;
 • Повний комплекс робіт, починаючи створенням проекту, pакінчуючи декором і фарбуванням;
 • Екологічно чистий матеріал;
 • Можливість купити вже укомплектований конструктор для власноручного збірки.

Всі питання, що вас цікавлять ви можете задати нашим менеджерам, використавши онлайн-форму для зворотного зв’язку.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок