План будинка

  Нестандартним рішенням для тих, хто хоче побудувати будинок за містом, буде проект, в якому довжина становить 15,1 метрів, а ширина 6,7 метрів. Зональний розподіл такого будиночка передбачає велику кухню-їдальню, 3 середні спальні, 1 велика спальня-кімната, туалет, ванна кімната. Покрівля плоска, матеріал для стін – подвійний брус з утеплювачем з конопляного волокна, що утримує тепло навіть у найлютіші морози.

  Конфігурація будинку не має чітких ліній, оскільки проектом передбачені різні площі кімнат. При вході в будинок передбачена красива веранда. Загальна кількість вікон – 9 одиниць. У комплектацію входять вікна, двері, покриття для підлоги, оздоблювальний матеріал, покрівля. Загальний термін монтажу стінових комплектів з підключенням комунікацій займає не більше 14 днів. Термін виготовлення стінових комплектів – до 60 днів.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект. Напишіть нам

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок