Сезонний будинок із бруса

В даний час все більш стають відомими сезонні будинки з дошки . Просто і надійно, ось тільки простота і надійність сезонних будиночків можлива тільки за умови використання сучасного обладнання. Сезонный домик

Само собою, що соснова дошка , з якої виготовлені стіни сезонного дерев’яного будиночка повинна пройти примусову сушку , і залишкова вологість в сухій дошці повинна залишитися не більше 12%. Після цього дошка проходить профілювання на сучасному обладнанні і, на виході, отримуємо готові погонні метри стін сезонного дачного будиночка. Але це ще далеко не все. Виявляється, що найбільш відповідально слід підійти до виготовлення з’єднувального кутового з’єднання, яке дозволяє сезонному будиночку не протікати і не продуватися по кутах. В організаціях, які звикли все спрощувати, роблять просте кутове з’єднання, прирікаючи замовника будівництва на подальші проблеми. Використовуючи сучасне обладнання, компанія “Ізбуд” зможе запропонувати вам виготовлення надійної кутової чаші.

Сезонні дачні будиночки дуже вигідні, в першу чергу, через те, що вам не потрібно вкладати багато коштів в капітальне будівництво, якщо ви плануєте жити і відпочивати в сезонному будиночку в теплу пору року.