Бізнес регулярно потребує будівлі з дерев’яного бруса. Сухий дерев’яний брус дуже популярний матеріал для бізнесу, так як дерев’яні будівлі здавна притягують до себе людські погляди.

Якщо ми говоримо про малі архітектурні форми, будь то кіоск, магазин або прилавок з шпунтованого бруса, то в поєднанням з вигідною ціною ви також отримаєте і додатковий приплив клієнтів.

Дерев’яними магазинами з профільованого бруса зазвичай хочуть підкреслити екологічність, а іноді і статусність продуктів або речей, які в ньому продаються. Дерев’яний будинок з бруса випромінює теплоту, затишок і благодать.


Саме з цих міркувань все частіше і частіше нові кафе і ресторани будують з шпунтованого сухого бруса. Якщо у вас літнє кафе, то ви можете будувати за звичайною технологією тонкого сухого бруса, а якщо ваше кафе / ресторан використовується круглий рік, то ми запропонуємо вам технологію “теплого будинку“. “Теплий дім” це така технологія, при якій використовується подвійний шпунтовані брус, між двома брусами лягає утеплювач – ековата. Дерев’яна будівля з такого бруса не поступається, по своїх теплових характеристиках, спорудам з інших матеріалів.

Особливо популярними будівлями із сухої шпунтованої дошки є літні будиночки відпочинку. Дерев’яний будиночок для відпочинку на морі, біля річки, в лісі об’єднує з природою і залишає найприємніші відчуття від перебування в ньому. Ось чому бази відпочинку і санаторії все частіше доповнюють свої корпуси затишними будинками з сухої дошки.

Відсутність тріщин і усадки подвоює переваги дерев’яних будиночків із сухої шпунтованої дошки.

Дерев’яний будиночок – це творіння самої природи, яке ми допомагаємо зібрати.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок