Брусик

Хто ми такі і чому ми будуємо дерев'яні будинки?

Товариство з обмеженою відповідальністю “Брусік” було засновано 20 квітня 2005 року та, весь цей час, ми любимо дерево, як прекрасний екологічно чистий матеріал, вдосконалюємо свої навички по роботі з ним. Наша команда щиро вірить в надійність, довговічність і користь для людини дерев’яного будинку, тому, за допомогою сучасних технологій обробки дерева, ми навчилися будувати дуже якісні і надійні будинки, що радують нас і наших клієнтів.

Співробітники

Зустрічайте нашу команду

Володимир Александров. Майстер-монтажник з 15 річним досвідом, він знає свою справу. Виконує роботу якісно, як для себе, відповідно до високих стандартів підприємства Брусік, швидко та охайно.

Олександр Олешко. Майстер-столяр зі стажем більше 10 років. Саме він готує деталі конструктора з бруса. Його принцип – краще покласти зайву деталь, ніж при складанні виявити недостачу.

Етапи нашої роботи

Ми відбираємо кращу, деревину, яку тільки можна знайти в Україні (регіони Полісся і Карпати), яка має дуже великий термін експлуатації в будь-яких кліматичних умовах.

01
Створення проекта
02
Підписання договору
03
Заливка фундамента
04
Монтаж конструкції будинка
05
Покрівельні роботи
06
Покраска та декор будинку.
Traditions

Коли ми будуємо будинок, ми робимо це як для себе.

Дмитро Бушта
Тесляр
Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок