Гараж для автомобіля по хорошій ціні

Кількість автомобілів неодмінно росте і автовласникі часто задумуются про будинок для свого залізного друга.

Ціна і дизайн укриття для автомобіля

Дуже часто автолюбителі відмовляються від ідеї побудувати гараж через поганий декоративний вигляд останнього, адже йому доведеться стояти поряд з власним будинком. Крім цього, вартість цегляного гаража значно дорожче вартості аналогічного з дерева через велику кількість і ціни купленого матеріалу, а також великого обсягу будівельних робіт. Колірна гамма в декоруванні гаражних стін може бути дуже різною і залежить, в першу чергу, від побажання господарів.

Готове рішення для власників автомобілів

Ми пропонуємо вирішити питання паркування та зберігання автомобіля завдяки легкому гаражу з тонкого і сухого дерев’яного бруса, який, до того ж, вирішує проблему естетичної привабливості будови і гармонійно впишеться поруч з улюбленим будинком або дачею.

Планування і комплектація

Пропонуємо вам ознайомитися з типовою плануванням гаража або, як його ще називають, карпорт. Зменшивши вартість карпорта за рахунок використання дерев’яних розпашних воріт, ми зробили цей товар привабливим для власників приватних будинків в Україні.

За вашим бажанням ворота з дощок можуть бути замінені на ворота з сендвіч-панелей або бути рулонного типу, проте така зміна конструкції спричинить подорожчання кінцевого продукту. У плануванні ми також передбачили двері, через яку власник автомобіля може легко залишити приміщення або в нього увійти. У всіх моделях гаражів бажано передбачити вікно для вентиляції приміщення в разі потреби.

Термін монтажу карпорта

Чи варто говорити про швидкість збірки гаража з шпунтованих дощок? Вся конструкція готова до використання вже через тиждень після початку монтажу, за умови підготовленого заздалегідь  фундаменту.

Якщо у вас залишилися питання про будівництво гаражів з дерева – зателефонуйте до нас і ми з радістю на них відповімо.

 

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок