Будиночки для саду і дачі

Садові будиночки – це в першу чергу затишні споруди для відпочинку, якщо, звичайно, ви їздите на дачну ділянку відпочивати, та й попрацювати, собі на втіху, тільки на користь.

Яким же повинен бути будиночок для відпочинку на дачі? Який матеріал вибрати?

Крім чудових декоративних якостей, садові будиночки з дерева виграють у “бетонних” і “залізних” коробок не тільки в здатності тримати тепло і екологічну чистоту, але і в вартості садового будиночка. Невеликий дерев’яний садовий будиночок коштує всього 30 000 гривень.

Компанія “Брусік” будує садові будиночки тільки з високоякісної дерев’яної дошки. Дошка для садових будиночків обов’язково проходить примусову сушку і профілюється на спеціальному обладнанні. Профіль сухої струганої дошки для дачних будиночків має два шипа і два паза для більш точної фіксації. Ми виробляємо будиночки з товщиною дерев’яних стін 45 і 70 мм.

Якщо з сухою дошкою, або тонким брусом, для будівництва садових будиночків ми розібралися, то пора розібратися в пристрої кутового з’єднання – посадкової чаші.

Кутова чаша або кутовий замок для дерев’яних садових будиночків – найбільш складне питання, адже щоб виготовити складну сполучну  чашу що не продувається необхідно дороге європейське обладнання, яке далеко не кожен виробник садових будиночків може дозволити собі придбати.

Складне кутове з’єднання досить непросте у виготовленні, але гарантує захист від протікання і продування. Компанія “Брусік” може запропонувати вам надійний кутовий замок.

Якщо ви хочете побудувати не сезонний дачний будиночок, а дачний будиночок для постійного проживання, тоді ми запропонуємо вам ознайомитися з технологією будівництва з подвійного шпунтованого бруса з використанням утеплювача між брусами.

Якщо ви хочете купити дачний будиночок, приходьте в наш офіс або заповніть заявку на сайті. Завжди раді почути вас по телефону.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок