План будинку

  Бажаєте відпочити і попаритися в одному місці? В цьому допоможе банний комплекс Ната. Унікальний дизайнерський проект розроблений з урахуванням підвищеної комфортності. Стінові комплекти виготовлені з тонкого бруса хвойних порід деревини. Усередині комплексу розмістилися парилка, помивочна кімната, санвузол, передбанник, спальня, їдальня і невелика веранда. Все це вміщується на площі 47,88 м2.

  Швидкозбірний дерев’яний конструктор передбачає сувору перевірку кожної деталі на виробництві. Після того, як стінові комплекти привезуть на вашу ділянку, протягом 3-5 днів можна зібрати готову лазню. У базову комплектацію входять стінові комплекти з бруса сосни вологістю 14%, лаги, підлогове покриття, покрівля, вікна (5 шт.), двері. Банний комплекс можна використовувати як для особистих цілей, так і для комерційної вигоди.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок