План бані

  Покращений варіант організації банного комплексу на садовій ділянці або для комерційних цілей представлений в проекті лазні з подвійного бруса. Як утеплювач використана ековата або волокна конопель. На площі 47,88 м2 розмістилися окремі приміщення туалету, ванної кімнати, парилки і велика зона відпочинку, суміщена кухня-їдальня. Всередині будівлі також передбачена передпокій з роздягальнею.

  Для виготовлення лазні використаний сухий подвійний брус, вологістю не більше 14%, виготовлений за фінською технологією. Необхідна вологість бруса майже виключає усадку будівлі. Це означає, що немає необхідності чекати якийсь час, поки будинок осяде. У комплектацію будови входять – стінові бруси, утеплювач, оздоблювальні матеріали для підшивки стелі, лаги, покриття для підлоги, матеріал для двоскатної покрівлі, 6 вікон, дверей.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Будівництво дерев'яного будинку

  Схожі проекти

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок