План бані

  Цікавий варіант лазні з душовою, площею 28,5 м2 призначений для тих, хто хоче поєднати відпочинок і проживання в одному місці. У конструктивному плані баня має парну, помивочну, душову кімнату, санвузол, кімнату відпочинку. Як матеріал для лазні, використаний тонкий брус з хвойних порід деревини, оброблений за фінською технологією. Загальна кількість вікон 6 одиниць.

  Збірка лазні здійснюється протягом 7-10 днів, термін виготовлення стінових комплектів – не більше 30 днів. Сучасний дизайнерський стиль лазні з двоскатним дахом ідеально впишуться в ландшафтний дизайн вашої присадибної ділянки. Збірка лазні здійснюється силами наших монтажників. У комплектацію входять тонкий брус, лаги, підлогове покриття, оздоблювальний матеріал для парилки та санвузла. Тонкий брус виготовлений з сухого пиломатеріалу, що майже виключає усадку при подальшій експлуатації.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва бані

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок