План будинку

  Відмінним варіантом комерційного відпочинку є будиночок «Олена». На невеликій, але досить місткій площі 32,49 м2 розмістилися спальня, суміщений санвузол (туалет і душова кабінка). Є велика вітальня кімната, яка поєднана з кухнею-їдальнею. Для відпочинку на вулиці передбачена прибудова у вигляді відкритої веранди, де можна встановити крісла чи іншу мебель для бази відпочинку.

  В якості стінових комплектів використовується тонкий брус, який має вологість до 14%. Це дозволяє встановити будівлю без усадки. На підприємстві перед складанням конструктора проводять контрольні операції, які виключають будь-які недоробки. У базову комплектацію включені тонкий брус для стін, лаги і підлогове покриття, оздоблювальний матеріал, покрівля двоскатним дахом, двері і 4 вікна.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок