План будинку

  Як можна раціонально використовувати невелику площу земельної ділянки, де потрібно встановити невеликий дачний будиночок. Пропонуємо вам купити дачу з тонкого бруса, площею 26,79 м2. Усередині будиночка передбачено зонування на окремий суміщений санвузол також вітальня і кухня суміщені в одну зону. Крім цього, перед виходом передбачена велика і стильна веранда, де можна розмістити садові меблі.

  Для дачного будиночка передбачено 4 вікна, 2 дверей. Для вікон передбачено 3 великих отвора і одне стандартне. Базова комплектація включає в себе стіновий матеріал з тонкого бруса, оздоблювальний матеріал для підшивки стелі, лаги, покриття для підлоги. Збірка конструктора дачного будиночка здійснюється за 5-7 днів. Повний цикл виготовлення і збірки – не більше 30 днів.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Будівництво дерев'яного будинку

  Схожі проекти

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок