План будинку

  Гарна ідея для комерційної організації відпочинку городян представлений в проекті дачного комплексу для оренди приміщень площею 64, 98 м2. Це будівля розрахована на дві сім’ї, які приїхали на активний відпочинок. Перед входом в будинок є спільна веранда. Справа, зліва і прямо розташовані спальні кімнати (3 приміщення), де можна розмістити доросле 2-спальне ліжко і дитяче ліжечко. Загальна кількість функціональних зон – 9.

  Крім цього передбачена загальна їдальня, яка має вихід в санітарну зону, розділену на 3 частини – умивальник, 2 душові кімнати. Додатково передбачено приміщення для зберігання особистих речей (побутівка), вхід до якої передбачений на зворотному боці будівлі. Покрівля будинку плоска, з якісною системою водовідведення. Базова комплектація – сухий тонкий брус, лаги, підлогове покриття, підшивка, матеріал для плоскої покрівлі, 6 вікон, двері.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Схожі проекти

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок