План будинку

  Нестандартним рішенням для тих, хто хоче побудувати будинок за містом, буде проект, в якому довжина становить 15,1 метрів, а ширина 6,7 метрів. Зональний розподіл такого будиночка передбачає велику кухню-їдальню, 3 середні спальні, 1 велика спальня-кімната, туалет, ванна кімната. Покрівля плоска, матеріал для стін – подвійний брус з утеплювачем з конопляного волокна, що утримує тепло навіть у найлютіші морози.

  Конфігурація будинку не має чітких ліній, оскільки проектом передбачені різні площі кімнат. При вході в будинок передбачена красива веранда. Загальна кількість вікон – 9 одиниць. У комплектацію входять вікна, двері, покриття для підлоги, оздоблювальний матеріал, покрівля. Загальний термін монтажу стінових комплектів з підключенням комунікацій займає не більше 14 днів. Термін виготовлення стінових комплектів – до 60 днів.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок