План будинку

  Великий затишний житловий будинок серії «Ірпінь» виготовлений з подвійного бруса призначений для постійного проживання невеликої родини. На площі 60,2 м2 розмістилися кухня-їдальня поєднана з вітальнею, санвузол з кутовою ванною, туалет, тамбур. До будинку передбачена споруда господарського призначення.

  Стіновий комплект виготовлений з екологічно чистого матеріалу деревини хвойних порід, як утеплювач використовується волокна коноплі або альтернативний варіант – ековата. Матеріал бруса має вологість до 14%, що виключає виникнення усадки. Це означає, що будинок можна побудувати за один сезон, і відразу можна заселятися. Базова комплектація включає 7 вікон, дверей, стіновий брус оброблений за фінською технологією, лаги, підлогове покриття, оздоблювальний матеріал, покрівля. На підприємстві здійснюється попередня контрольна збірка стінових комплектів.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок