План будинку

  Мрієте про справжній затишний будинок для всіх членів сім’ї? Тоді для вас ми пропонуємо купити будинок із серії «Сім’я», виготовлений з сухого подвійного бруса вологістю до 14%. Як утеплювач використовується екологічно чистий матеріал волокно коноплі або її альтернатива Ековата. На площі 53,58 м2 розмістилися дві спальні для дорослих і дітей, кухня, поєднана з вітальнею, тамбур, загальний санвузол.

  У базову комплектацію проекту входять стінові елементи бруса для будинку, утеплювач, лаги, покриття для підлоги, покрівля, оздоблювальний матеріал. Будівництво здійснюється не більше 30-60 днів, після чого можна заїжджати в будинок і проживати цілий рік

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок