План будинку

  Житловий будинок із серії «Тетяна» виготовлений з подвійного бруса за фінською технологією. Такий будинок розрахований на невелику сім’ю. Будинок має зонування на кухню, яка об’єднана з великою вітальнею. При вході в будинок є невеликий тамбур. У суміщеному санвузлі можна розмістити унітаз, умивальник і душову кабінку. Для зберігання особистих речей є невелика гардеробна кімната.

  Будинок призначений для постійного проживання. Як утеплювач використані волокна конопель. В якості альтернативи можна використовувати ековату. Стіновий брус виготовлений з сухого матеріалу, вологістю до 14%, що майже виключає усадку. Це означає, що відразу ж після будівництва можна заїжджати і жити круглий рік. Базова комплектація включає в себе стіновий комплект, чорновий оздоблювальний матеріал, лаги, підлогове покриття, матеріал для покрівлі будинку.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок