План будинку

  Планировка дачи

  Стандарт комфортного житла повинен мати всі ознаки якісного виготовлення будівлі. Проект будинку з подвійного бруса з утеплювачем волокна коноплі «Глібовка» має простору терасу. Тут можна відпочити сім’єю вечорами або сховатися від палючого сонця. На площі 47,88 м2 розмістилися кухня, поєднана з вітальнею, спальня, санвузол (туалет і ванна) та велика тераса.

  Як матеріал використана деревина хвойних порід з вологістю до 14%. Це майже виключає усадку, а значить ви можете заїхати і жити в будинок відразу ж після завершення будівельних робіт. У комплектацію будинку входять лаги, підлогове покриття, стіновий брус, оздоблювальний матеріал, покрівля двоскатним дахом. Загальна кількість вікон – 5 одиниць, двері, є сходи для виходу на горище.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Хочете побачити
   власними очима?

   Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами для погодження часу огляду!


    This will close in 0 seconds

    Потрібна
    консультація?

    Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


     This will close in 0 seconds

     Скачайте наш прайс!

     Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

     [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

     Расчёт стоимости кровли

     Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок