План будинку

  Планировка дачи

  Стандарт комфортного житла повинен мати всі ознаки якісного виготовлення будівлі. Проект будинку з подвійного бруса з утеплювачем волокна коноплі «Глібовка» має простору терасу. Тут можна відпочити сім’єю вечорами або сховатися від палючого сонця. На площі 47,88 м2 розмістилися кухня, поєднана з вітальнею, спальня, санвузол (туалет і ванна) та велика тераса.

  Як матеріал використана деревина хвойних порід з вологістю до 14%. Це майже виключає усадку, а значить ви можете заїхати і жити в будинок відразу ж після завершення будівельних робіт. У комплектацію будинку входять лаги, підлогове покриття, стіновий брус, оздоблювальний матеріал, покрівля двоскатним дахом. Загальна кількість вікон – 5 одиниць, двері, є сходи для виходу на горище.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок