План будинку

  Палнировка дачного дома

  Якщо ви любите приїжджати на дачу в гордій самоті, то пропонуємо вам купити дачний будиночок «Олексій», який допоможе вам розслабитися, набратися сил перед новим трудовим тижнем. На невеликій площі 32,49 м2 розташувалися санвузол з душовою кабіною і туалетом. Велику площу займає кімната, яка зонує одночасно кухню, спальне місце і кімнату для зустрічі гостей.

  Перед входом в будинок передбачена невелика веранда. Базова комплектація будови – тонкий брус з сосни, вологістю до 14% (майже виключає усадку після будівництва), лаги, підлогове покриття, 4 вікна, двері, оздоблювальний матеріал, комплектуючі та матеріал для двоскатної покрівлі. Збірка конструктора здійснюється за 5-7 днів. На підприємстві здійснюється контрольне збирання проекту перед відправленням клієнту.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок