План будинку

  У вас невелика садова ділянка, але ви хочете з комфортом відпочити, і завжди мати дах над головою, рекомендуємо звернути увагу на проект дачного будиночка «Ротібор». В якості стінового матеріалу використаний тонкий брус хвойної деревини. На площі 30,78 м розміщені 2 спальні кімнати, 1 санвузол, кухня-передпокій. Дах двоскатний, є сходи з виходом на горище.

  Базова комплектація дачного будиночка включає стіновий комплект, матеріал для покрівлі, 4 вікна, двері, лаги, підлогове покриття. Збірка конструктора виконується за 3-5 днів. Наші монтажники швидко побудують вам дачу, на якій можна буде жити вже в цьому році. Кожна деталь дачі перевіряється на підприємстві, де ми виконуємо попереднє складання для усунення недоліків, перш ніж відправити машину до вас на ділянку.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок