План будинку

  Якщо вам подобається проводити літні дні на природі, і ви вважаєте, що життя за містом це для вас, обов’язково зверніть увагу на дачний будиночок з подвійного бруса, загальною площею 37,8 м2. На першому поверсі є дві кімнати для проживання, кухня та коридор. Другий поверх розділений на два великих приміщення, в кожному з яких є по два трикутних вікна з кожної сторони. Цей поверх можна використовувати як кімнати відпочинку в літній період.

  Збірка дачного будиночка здійснюється за 10-14 днів, термін виготовлення комплекту  для монтажу – до 30 днів. Наші монтажники допоможуть вам встановити дачний будиночок, де ви вже цього літа зможете проводити час на природі, і у вас буде дах над головою. Базова комплектація включає в себе лаги, оздоблювальний матеріал, покриття для підлоги, матеріал для покрівлі, 9 вікон, сходи для входу на другий поверх. Як утеплювач будинку з подвійного бруса використаний екологічно чистий матеріал з конопляного волокна з вапном.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Будинок зроблений з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок