План

  Невелика каплиця виготовлена ​​з усіма канонічними вимогами православної церкви. Якщо вам необхідно організувати невелику релігійну будову, то пропонуємо звернути увагу на дерев’яну каплицю з тонкого сухого бруса, вологістю до 14%, де виключається усадка стінового бруса. Загальна площа 15,39 м2.

  Усередині приміщення можна розмістити іконостас та інші атрибути релігійної тематики. У базову комплектацію входять стіновий комплект з сухого бруса, оздоблювальний матеріал, підшивка для стелі, лаги, підлогове покриття, купол верхівки для монтажу хреста, двері, матеріал для двосхилого даху. Монтаж конструктора будови займає 5-7 днів, загальний термін виготовлення об’єкта – до 30-60 днів.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок