План

  Невелика каплиця виготовлена ​​з усіма канонічними вимогами православної церкви. Якщо вам необхідно організувати невелику релігійну будову, то пропонуємо звернути увагу на дерев’яну каплицю з тонкого сухого бруса, вологістю до 14%, де виключається усадка стінового бруса. Загальна площа 15,39 м2.

  Усередині приміщення можна розмістити іконостас та інші атрибути релігійної тематики. У базову комплектацію входять стіновий комплект з сухого бруса, оздоблювальний матеріал, підшивка для стелі, лаги, підлогове покриття, купол верхівки для монтажу хреста, двері, матеріал для двосхилого даху. Монтаж конструктора будови займає 5-7 днів, загальний термін виготовлення об’єкта – до 30-60 днів.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Хочете побачити
   власними очима?

   Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами для погодження часу огляду!


    This will close in 0 seconds

    Потрібна
    консультація?

    Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


     This will close in 0 seconds

     Скачайте наш прайс!

     Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

     [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

     Расчёт стоимости кровли

     Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок