План будинку

  Чи можна організувати торговельну точку в невеликому населеному пункті, при цьому передбачити креативний дизайн будови. Пропонуємо вам купити магазин з тонкого бруса площею 21,09 м2. Всередині приміщення легко розміщуються торгові прилавки, зона для каси, морозильні і холодильні камери.

  Збірка конструктора магазину здійснюється за 3-5 днів, загальний термін виготовлення замовлення – не більше 30-60 днів. Наші монтажники допоможуть зібрати вам магазин на місці і підключити інженерні комунікації. У базову частину будови входять стіновий тонкий брус з сухого пиломатеріалу, вологістю до 15%. Це означає, що після будівництва об’єкта ви можете відразу ж використовувати його за прямим призначенням. В комплектацію входять лаги, підлогове покриття, два вікна, вхідні двері, оздоблювальний матеріал, матеріал для двоскатної покрівлі.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Схожі проекти

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок