План альтанки

  Чи можна на невеликій садовій ділянці площею 6 соток передбачити будівництво маленького садового будиночка. Таке рішення є, і ми пропонуємо вам невеликий дачний будиночок площею 7 м2. На невеликій площі можна розмістити стіл, стілець, ліжко і навіть обладнати зону для зберігання господарського інвентарю.

  Всередині будинку передбачено 2 вікна, двері. Крім цього в базову комплектацію входять стінові комплекти з тонкого бруса, лаги, оздоблювальний матеріал, покриття підлогове, матеріал для двоскатної покрівлі. Зверніть увагу, покрівля має довгий виступ, що дозволяє організувати захист від сонця, дощу і снігу. Невеликий садовий будиночок призначений для тимчасового перебування та захист від дощу в літній період.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва альтанки

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок