План офісу

  Пропонуємо вам нестандартне рішення для організації офісу, де в якості матеріалу буде використовуватися сухий тонкий брус з сосни. Функціональні характеристики офісу площею 21,09 м2 мають поділ на робочий кабінет для співробітників (площа 13,2 м2) і санвузол, площею 7,32 м2. В останньому випадку можна розмістити умивальник, душову кабінку, унітаз, біде.

  Загальна кількість вікон в будівлі 4 одиниці, в тому числі 1 вікно для фронтону. Комплектація дерев’яного ділового офісу – сухий тонкий брус з сосни, лаги, підлогове покриття, матеріал для двоскатного даху, оздоблювальний матеріал, двері. Збірка конструктора здійснюється за 3-5 днів, загальний термін виготовлення замовлення, в тому числі під ключ – до 30-60 днів.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовлено з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок