План будинку

  Чи можна організувати на своїй садовій ділянці або в комерційних цілях зону відпочинку з сауною. Ми пропонуємо для вас цікаве рішення – сауну з тонкого бруса серії «Авнер», площею 30,78 м2. Всередині будівлі передбачено раціональне зонування – передпокій, кухня-їдальня, приміщення для спальні, суміщений санвузол, сауна.

  Для виготовлення лазні використаний сухий тонкий брус вологістю до 14%. Це дозволяє уникнути тривалої усадки будівлі. Після будівництва сауни, будова можна використовувати за прямим призначенням. У комплектацію будови входять – оздоблювальний матеріал для підшивки стелі, лаги, підлогове покриття, стіновий брус, полиць для сауни, матеріал для двоскатної покрівлі. Збірка конструктора здійснюється за 5-7 днів, термін виготовлення під ключ – до 30-60 днів.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок