План будинку

  Якщо у вас велика і дружна сім’я, і ​​ви любите жити далеко від галасливого міста, пропонуємо вам купити великий будинок з подвійного бруса площею 78,96 м2. Згідно з проектом, будинок має зонування на 6 частин, причому 3 з них має ізольований принцип виконання. У будинку передбачено 2 спальні кімнати, суміщений санвузол, кухня-їдальня поєднана з вітальнею і просторий передпокій. Окремо передбачено зонування для великої відкритої веранди.

  Проектною документацією передбачено 3 великих панорамних вікна, і 12 середніх і малих вікон. Всередині будинку є невеликі сходи, які ведуть на горищне приміщення. До слова, при необхідності можна передбачити для горищного приміщення додаткову зону, наприклад, для відпочинку або зберігання речей. У комплектацію будинку входять підлогове покриття, оздоблювальний матеріал для підшивки, утеплювач для бруса (ековата або волокна конопель), стіновий комплект, матеріал і покрівля для двоскатного даху.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що всі розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надаємо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому або іншому банку України.

  Будинок зроблений з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок