План будинку

  Хочете з комфортом відпочити від міської метушні, або вам потрібно мати на дачі відмінну зону відпочинку з дахом над головою, пропонуємо вам оригінальне рішення – купити затишний будиночок з тонкого бруса, площею 15,39 м2. Зонування будівлі передбачено на 3 частини – суміщений санвузол, передпокій і велика кухня-вітальня. Цього достатньо для того, щоб вас ніхто не турбував, і ви могли добре відпочити далеко від міської метушні.
  Можна експлуатувати будівлю відразу по завершенню будівництва.
  У базову комплектацію будови входить сухий тонкий брус вологістю до 14% що майже виключає усадку, лаги, підлогове покриття, оздоблювальний матеріал, підшивка для стелі, матеріал для двоскатної покрівлі, 2 вікна, двері.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Виготовленно з деревини хвойних порід високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва будинка

  Схожі проекти

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок