Особливості будівництва дачного будинку

З кожним роком все більше і більше городян мріють побудувати свій дачний будинок і, абсолютно не важливо, як дачний будинок називати – це може бути садовий будинок, літній будинок, сезонний будинок або дерев’яний будинок. Важливим є те, що за невеликі гроші кожен з нас хоче побудувати прекрасний садовий будинок, екологічно чистий і надійний.

У цій статті ми поговоримо саме про дерев’яний будинок, основним призначенням якого є служба своїм господарям в теплу пору року.

Перш за все, необхідно привезти сухий профільований брус на свою ділянку, акуратно вивантажити і накрити на випадок дощу.

Потім, необхідно правильно виставити нижню дерев’яну обв’язку дачного будиночка, крім рівності сторін, необхідно, також, рівність діагоналей дерев’яного будинку.

Такий дерев’яний будинок ми побудуємо з сухої струганої дошки, ця дошка має спеціальний профіль з двома шипами і двома пазами. Кутові чаші мають чотиристоронній вітрової замок.

Крім надійності і прекрасного зовнішнього вигляду дерев’яний дачний будинок коштує зовсім не дорого, так як вам немає необхідності переплачувати за обробку і товсті стіни.

Зупиніться на шпунтованими тонкому брусі товщиною 45 мм і ви будете приємно здивовані вартістю такого садового будинку.

Підлога зроблена з дерев’яної підлогової дошки, яка, в свою чергу, встановлена ​​на дерев’яних лагах.

Термін служби будинку з тонкого бруса доходить до 50 років, Зроблені на високоточному обладнанні дачні будиночки компанії Брусік ніколи не будуть продуватись і протікати.

Вікна в дерев’яному дачному будинку мають спеціальний паз з усіх боків, завдяки якому просто одягаються на стіни, але тут, як і скрізь, є свої нюанси.

Двері садового будиночка, як і вікна – дерев’яні і можуть бути як глухі, так і наполовину глухі з тонованим склом у верхній частині.

На даху ми наб`ємо профільовану дошку, яка буде прекрасною суцільний основою для даху з зовнішньої сторони і декоративної дошкою для внутрішньої сторони. Шліфування зрізів обов’язкове.

Останні штрихи і ласкаво просимо в ваш власний дачний будинок.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

      Заказать обратный звонок

       

        Обратный звонок