Дуже часто трапляється так, що скупий платить двічі і це, в першу чергу, стосується будівництва дерев’яного будинку з бруса.

На наведеному малюнку показано, що таке кутове з’єднання в тонкому брусі без теплої чотиристоронньої чаші, яку ще називають вітрової чашею.

На даному фото показана проста кутова чаша з верхнім і нижнім прямокутними отворами, яку так люблять робити будівельники-халтурники.

Думаю буде зайвим пояснювати, що такий будинок не втримає тепло, кути будуть просвічуватися і продуватися. Такий будинок все життя буде розповідати гостям і сусідам про економності свого господаря. Навіть торцювання бруса в цьому випадку виконано нерівно, про що красномовно говорять нерівні торці бруса.

Будинок з бруса може бути якісним тільки, якщо він виконаний на високоточному обладнанні. З цієї причини в хорошій будівельної компанії вартість завжди буде трохи вище вартості підвального цеху. Уже для багатьох клієнтів ця ціна не відлякуючий фактор, а одна з ознак порядності будівельників.

Для вас, як і раніше, головний критерій якості це ціна? Подумайте, чи готові ви побудувати другий будинок, в разі помилки.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок