Стіна з подвійного бруса з утеплювачем.

Будівництво дерев’яних будинків постійно розвивається, стає все більш сучасним, в першу чергу, завдяки появі сучасних деревообробних верстатів, що дають високу точність вузлів і з’єднань дерев’яного бруса.

Сучасні технології будівництва дерев’яних будинків втілені в технології подвійний брус. Технологію цю, як кажуть, придумали фіни, хоча щодо авторства її можна сперечатися, головне, що технологія будівництва з подвійного бруса є доступною для всіх.

Як виглядає стіна з подвійного бруса?

Стіна з подвійного бруса являє собою два бруса, розташованих один від одного на певній відстані. Сухий струганий брус може бути товщиною 46 або 70 мм, він з’єднується в кутах за допомогою високоточної чотиристоронньої чаші. Вітровий замок надійно захищає кути будинку від продування і теплових втрат. Стіни будинку з подвійного бруса стягуються шпильками з додатковою установкою компенсує пружини на одному з кінців стіни для компенсації сезонного розширення бруса.

Який утеплювач підходить для подвійного бруса?

Подвійний брус необхідно використовувати спільно з утеплювачем. Утеплювач закладається в проміжок між стінами дерев’яного будинку. Давайте детально розглянемо який утеплювач слід використовувати для подвійного бруса.

Дуже часто для заповнення проміжку між колодами використовують утеплювач “Ековата”. “Ековата” – це утеплювач на основі целюлози або, іншими словами, переробленого паперу з додаванням бури і борної кислоти. Зазначені добавки антисептують папір, роблять його стійким до вогню і відразливою для гризунів. Закладається утеплювач “Ековата” за допомогою повітряного насоса, який подає по гнучких шлангах утеплювач до потрібного тиску в стіні.

Ще одним видом утеплювача для подвійного бруса є утеплювач на основі костри льону і гашеного вапна (костробетон або hemcrete). Унікальність утеплювача в тому, що лляна костра та сполучна на основі гашеного вапна перемішується між собою, з водою і закладається між брусами в кашоподібну стані. Потім суміш костри і вапна застигає в легкий пористий камінь, який має відмінні показники (середня щільність ρ = 270 кг / м3, коефіцієнт теплопровідності λ = 0,06 Вт / (м * К); вогнестійкість 1,3 години; питома теплоємність с = 1750 Дж / (кг · K); коефіцієнт опору дифузії пара μ = 5,5).

Для цього утеплювача не потрібні відсікаючі пар плівки, він гігроскопічний (поглинає зайву вологу, а потім віддає її). Більш висока теплова маса дозволяє утеплювачу на основі костри льону довше тримати тепло в дерев’яному будинку. Костробетон прекрасно регулює вологість у приміщенні, містить тільки натуральні інгредієнти. Вапно з давніх часів використовувалася для антисептування дерев’яних будинків, ви отримуєте надійний захист стін будинку зсередини, до того ж, її страшно бояться гризуни. Вапно підвищує рівень PH в приміщенні, що дуже корисно для здоров’я. При реакції скам’яніння 1 м3 утеплювача hemcrete поглинає цілих 160 кг СО2. Так як реакція розтягнута в часі ви додатково отримаєте надлишок кисню в своєму дерев’яному будинку.

Подвійний брус і каркасний будинок

Технологія будівництва будинків з подвійного бруса значно виграє в порівнянні з технологією будівництва каркасних будинків.

У каркасних будинках використовується базальтовий утеплювач або мінвата, огороджена плівками з двох сторін, ви живете в задушливому термосі. Плита ОСБ, яку використовують в такому будівництві містить формальдегіди, які шкідливі для здоров’я людини, особливо дітей.

Вирішивши побудувати каркасний будинок, ви отримуєте не дерев’яний будинок, а житло для бідних. Найдивовижніше, що заплатите ви за це житло стільки ж, як і за будинок з подвійного бруса. Вибирайте технологію уважно, задавайте додаткові питання. Пам’ятайте, ми не беремо гроші за консультацію. Запишіть наші Контакти.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок