Дерево є природним матеріалом, який, як не можна краще, підходить для будівництва дерев’яної каплиці.

Капличка з бруса дуже приваблива і, незважаючи на це, коштує зовсім недорого. Технологія будівництва дерев’яних храмів з тонкого бруса з профілем 140 * 46 мм або 140 * 70 мм дозволяє в найкоротші терміни виготовити і змонтувати дерев’яну каплицю на вашій землі. На виробництві ми виготовляємо конструктор з дерев’яних деталей за конкретним проектом дерев’яної каплички.

Монтаж дерев’яного святилища виробляють наші кращі майстри, вони збирають заздалегідь підготовлені деталі, встановлюють кроквяну частина, накривають дах капели м’якої бітумної покрівлею або покрівлею з профільованого металу, встановлюють купол храму.

Після зведення стін храму, будівельники просочують антисептиком і покривають спеціальною дерево захисною рідиною зовнішні і внутрішні стіни дерев’яної крипти.

Подивіться в наведеному відеоролику, як наші монтажники всього за 3 дні збирають невелику каплицю з тонкого бруса з профілем 140 на 46 мм.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок