Купити дачний будиночок

Завжди нелегко купити дачний будиночок, через величезний вибір матеріалів, різну якість, вартість і терміни виконання робіт. Дача в сучасному розумінні – місце для відпочинку. Природні матеріали найкраще допомагають людині відпочити від розумової напруженої роботи. Одним з таких матеріалів є дерево. Люди бажають придбати дачний будиночок з дерева з багатьох причин. Дачний дерев’яний будиночок подарує своє тепло і затишок, в ньому завжди приємно відпочити і провести час. Ви можете купити капітальний дачний будинок з дерева, але завжди є можливість отримати ту ж естетичну красу за більш демократичну ціну.

Банька

Купуйте дачний будиночок з тонкого бруса. Завдяки використанню сучасного обладнання та виготовлення точного чотиристороннього кутового з’єднання, тонкі стіни товщиною 45 мм стають несучими, а ширина бруса залишається великою 140 мм, через що будиночок з бруса виглядає дуже вигідно. Якщо ви не плануєте проживання в зимовий час – сміливо купуйте дачний будиночок з бруса. Купівля дачного будиночка дуже вигідне рішення, монтаж займає за 2-3 дня.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок