Чи вигідно здавати дерев’яні будинки в оренду?

Здача в оренду апартаментів вже давно стала залучати інвесторів як спосіб постійного доходу і вигідного фінансового вкладення. Кількість споруджуваних апартаментів зростає з кожним роком, і найчастіше, в силу консервативного мислення, приватні інвестори віддають перевагу “кам’яним” або каркасним будинкам через їх надійність, практичність і поширеність. Дерев’яні будинки подобаються багатьом, але їх вважають занадто “небезпечними” для здачі в оренду.
Давайте спробуємо розвіяти міф про непрактичність дерев’яних будинків для комерційної оренди …

Чи підходить дерев’яний будинок для здачі в оренду?

Перевага дерев’яних будинків полягає якраз в їх непоширеності та екологічній чистоті. Погодьтеся, що куди більш приємно проводити свій відпочинок в оточенні природних матеріалів, ніж штучних і синтетичних. Навіщо ж тоді виїжджати на відпочинок? Такого і в місті повно!

Природні матеріали в різному виконанні, такі як дерево і камінь в поєднанні з каміном, запаморочливо піднімуть вартість оренди вашого дерев’яного будинку. Варто відзначити, що чим багатші гості в будинку з бруса, тим менше ймовірність збитку вашого майна. Не гоніться за дешевизною! Хоча у вас вийде її наздогнати, так як будинки з подвійного бруса можна порівняти з ціною каркасного будинку (куди ще дешевше), ось тільки значно виграють за якістю і екологічною чистотою використовуваних матеріалів.

Чому будинок з подвійного бруса найкраща інвестиція?

Комплект будинку з подвійного бруса повністю готується на виробництві, кожна деталь дерев’яного будинку нумерується перед відправкою на будівельний майданчик відповідно до розробленого проекту дерев’яного будинку.
Збірка будинку з подвійного бруса проводиться за допомогою врізних чотиристоронніх замків, що додатково спрощує монтаж.

Утеплюються стіни подвійного бруса екологічно чистим утеплювачем на основі целюлози з додаванням бури і борної кислоти. Целюлозний утеплювач “Ековата” не потребує огорожі плівками, що робить його застосування при утепленні дерев’яного будинку особливо виправданим. Будинок з подвійного бруса повністю складається з натуральних матеріалів, не містить плівок і формальдегідних смол, чудово підходить для життя і відпочинку і значно перевершує каркасний будинок по екологічній чистоті і комфорту проживання. Взявши до уваги перераховані вище причини, можемо з упевненістю зробити висновок, що дерев’яний будинок з подвійного бруса прекрасно підходить для особистого відпочинку, а також як об’єкт оренди.

Підлога в будинку з бруса може бути як дерев’яною, так і кам’яною. Подивіться як виглядає готовий дерев’яний будинок, побудований за нашою технологією.

 

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок