Будівництво будинку з подвійного бруса.

Торкнемося важливе питання вартості дерев’яного будинку з подвійного бруса. По-перше, варто сказати, що вдома з подвійного бруса значно дешевше дерев’яних будинків з клеєного бруса, але, за умови однакової товщини стіни, значно тепліше останніх. Відносна дешевизна будинків з подвійного бруса пов’язана, в першу чергу, з самою технологією зведення стін. Для отримання заготовки з клеєного бруса сосновий пиломатеріал спочатку сушать, потім склеюють і профилируют. У стіні з подвійного бруса використовується той же сухий профільований матеріал, тільки він не склеюється і його значно менше. Проміжок між двома тонкими брусами займає екологічно чистий утеплювач на основі целюлози “Ековата”, який значно дешевше дерева. Завдяки цьому, будинок з подвійного бруса з утеплювачем “Ековата” між стінками значно дешевше будинку їх клеєного бруса, але, при цьому, тепліше останнього, має мінімальну усадку 1,5%, швидко зводиться, має всі характеристики теплого будинку для постійного проживання.

Будівництво каркасного будинку.

Проведемо трохи інше порівняння з популярними зараз, через свою дешевизну, каркасними будинками. Дім із дерев’яною структурою вельми недорогі через те, що з дерева, практично завжди, виготовлений тільки каркас, який, найчастіше, облицьовується промисловими матеріалами, такими як сайдинг ПВХ, плити ОСБ, гіпсокартон, при цьому, в сам каркас закладається базальтова вата, огороджена плівками, паро- та гідро- бар’єром. Виробники каркасних будинків дуже люблять називати їх “канадськими” або клеїти до них ярлики інших розвинених суспільств, але, насправді, такі соціальні будинки, або будинку для малозабезпечених верств населення, мали тенденцію стрімкого розвитку в багатьох розвинених країнах в періоди загострення житлового питання.

Вартість будинків з подвійного бруса

Дивно те, що будинки з подвійного бруса , Маючи ряд переваг перед каркасними будинками, можна порівняти з ними за вартістю. Будинок без плівок, з паропроникними стінами (як у справжньому дерев’яному будинку), натуральним утеплювачем в стінах обійдеться вам від 8000 до 10 000 гривень за 1 метр квадратний площі статі, і це “під ключ”! Вартість “під ключ” включать в себе: бетонний фундамент палі за технологією ТІСЕ (можливий плитний фундамент), нижню обв’язку будинку, утеплена підлога на дерев’яних лагах, стіни і перегородки, утеплення натуральним утеплювачем “Ековатою”, пристрій утепленої покрівлі з металу або м’якої бітумної покрівлі (можливо також накриття покрівлі дубовим гонтом або цементно-піщаною черепицею), підбиття стелі декоративної дошкою, метало-пластикові вікна з ламінуванням (можливі вікна з клеєного бруса), вхідні металеві та міжкімнатні соснові двері, антисептування і просочення всіх дерев’яних поверхонь, пристрій електричних точок підключення, розведення труб подачі холодної і гарячої води, каналізації.

Ви можете подивитися відео будівництва будинків з подвійного бруса на нашому каналі.

Хочете побачити
власними очима?

Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами для погодження часу огляду!


  This will close in 0 seconds

  Потрібна
  консультація?

  Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


   This will close in 0 seconds

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

   [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

   Расчёт стоимости кровли

   Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок