Досить відпочивати за кордоном! – це нове гасло відродженої Української Держави. До Криму вже ніхто не поїде. А що це означає? Величезна кількість відпочиваючих в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та інших областях.

Незважаючи на сприятливі умови для розвитку туризму в перерахованих вище областях, українці вже не будуть відпочивати в “халупах” навіть за дешево. Рівень вимог до житла виріс, але підприємці, як і раніше, не поспішають вкладати гроші в поліпшення туристичної інфраструктури.

Ми пропонуємо унікальне рішення – виробництво і монтаж дощатих будиночків для відпочинку. Унікальність в тому, що будиночки для відпочинку з шпунтованої дошки привабливі естетично, практичні і недорогі. Наприклад, вартість маленького туристичного будиночку становить від 100 000 гривень разом із збіркою. Окупність такого вкладення 1-2 роки. Крім цього, будиночки для відпочиваючих можна легко розібрати і перевезти в інше місце.

terassa-dachnogo-domaletnij-domik-vnutri

У нас немає нафти і газу, але лісоматеріалів цілком достатньо, до того ж, з’явилися надійні домобудівні компанії, які відповідають за своїми зобов’язаннями.

Наші будиночки для відпочиваючих зроблені з сухої шпунтованої дошки і виконані з високою якістю на сучасному обладнанні. Довірившись компанії “Брусік” ви отримаєте якісні будиночки відпочинку за мінімальною ціною.

Завжди раді проконсультувати вас, відповімо вам на будь-які питання щодо туристичних будиночків. Телефонуйте.

Хочете побачити
власними очима?

Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами для погодження часу огляду!


  This will close in 0 seconds

  Потрібна
  консультація?

  Залиште ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами найближчим часом!


   This will close in 0 seconds

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

   [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

   Расчёт стоимости кровли

   Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок