Дачний будиночок з дощок

В даний час все більшу популярність здобувають сезонні будиночки з дошки. Просто і надійно, ось тільки простота і надійність сезонних будиночків можлива тільки за умови використання сучасного обладнання.

Само собою, що соснова, дошка, з якої виготовлені стіни сезонного дерев’яного будиночка повинна пройти примусову сушку, і залишкова вологість в сухий дошці повинна залишитися не більше 12%. Після цього дошка проходить профілювання на сучасному обладнанні і, на виході, отримуємо готовий погонаж стін сезонного дачного будиночка. Але це ще далеко не все. Виявляється, що найбільш відповідально слід підійти до виготовлення з’єднувального кутового з’єднання, яке дозволяє сезонному будиночка не протікти і не продуватися по кутах. Організаціях, які звикли все спрощувати, роблять просте кутове з’єднання, прирікаючи замовника будівництва на наступні проблеми. Використовуючи сучасне обладнання, компанія “Брусік” зможе запропонувати вам виготовлення надійної кутовий чаші.

Сезонні дачні будиночки дуже вигідні в першу чергу через те, що вам не потрібно вкладати багато коштів в капітальне будівництво, якщо ви плануєте жити і відпочивати в сезонному будиночку в теплий сезон.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок