Інтер’єр будинку з бруса. Цікаві особливості

Всі говорять про грамотне будівництво дерев’яного будинку, але не всі показують інтер’єр будинку з подвійного бруса через рік або два, коли він вже обжитий і облаштований, можна сказати, повноцінно гарний.

Коли починати декорувати?

Починати вибирати дизайн потрібно ще на стадії проекту, адже передбачити основні функціональні зони, розташування арок, прорізів, вікон і дверей необхідно на найпершій стадії будівництва. Далі, вже в процесі зведення стін, можна трохи коригувати прийняті рішення. Після готовності коробки будинку і покрівельного накриття необхідно приступати до декоративної обробки всіх стін і торців готового будинку. Роботу по фарбуванню необхідно проводити з особливою ретельністю і не для того, щоб заслужити хороший відгук, а для того, щоб переконатися в достатній профарбованності виступаючих торців, адже вони вбирають в себе в чотири рази більше фарби, ніж плоска строганная поверхня. Стіни, само-собою, повинні бути пофарбовані акуратно без розводів і прогалин.

Фотографії дерев’яного будинку

У цій статті ви можете побачити кілька фотографій інтер’єру вже обжитого дерев’яного будинку з подвійного бруса, перейняти для себе цікаві ідеї дизайну. Хто сказав, що дерев’яний будинок повинен бути тільки натурального “дерев’яного” кольору? Дайте свободу польоту своєї фантазії і грайте з відтінками природи як тільки вам завгодно!

В інтер’єрі цього будинку представлені “скандинавські мотиви”, присутній блакитний, білий і фіолетовий кольори, які повторюються в гамі меблів, чим роблять обстановку воістину казковою.

Взагалі, прийнято вважати, що оптимальним є два-три кольори в інтер’єрі дерев’яного будинку, тому не варто захоплюватися з їх великою палітрою.

Переглянувши велику кількість варіантів інтер’єру, ви, в кінцевому рахунку, придумаєте свій особливий і унікальний дизайн.

Фотографії все скажуть краще за слова …

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок