Утеплення вже збудованого дерев’яного будинку

Через нестачу коштів буває непросто завершити всі роботи з будівництва дачного будинку відразу. Найпріоритетнішим є будівництво дерев’яної коробки будинку і накриття її покрівлею. Після цих основних монтажних робіт можна неспішно вставляти вікна і двері, стелити дерев’яну підлогу, оббивати стелю вагонкою, займатися лакофарбовими роботами і, звичайно ж, утепленням нового дачного будинку.

Будинки з тонкого бруса примітні якраз тим, що в наслідок, коли з’явиться така можливість, можна провести зовнішнє утеплення будинку, і саме для таких випадків, ми виробляємо віконні коробки більшої ширини, а природні виступи бруса служать одночасно і відмінним обмежувачем товщини утеплення. В цьому випадку, додавши вертикальні бруски на крипільних куточках можна без особливих проблем утеплити дачний будинок по зовнішній частині стіни, а потім закрити обраним матеріалом, як варіант, дерев’яної імітацією бруса або колоди.

Приватне підприємства “Брусік” виготовляє комплекти дачних будинків для самостійної збірки відмінної якості і пропонує свої послуги з їх збирання і монтажу покрівлі. Навіть якщо будинок з подвійного бруса дуже дорогий, то завжди є хороше рішення для утеплення одинарного бруса з часом. Головне пам’ятати, що утеплення дачного будиночка краще проводити зовні приміщення.

Із задоволенням відповімо на ваші запитання. Ми, як і раніше, не беремо грошей за консультацію.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок