Види дерев’яних лазень

Дерев’яні лазні можливо побудувати використовуючи різні технології будівництва.

Безумовно, “дикий зруб” – найдорожча з них. У цій технології кожна колода готується теслею індивідуально, а кваліфікація цього теслі повинна бути вкрай висока, щоб він міг зробити, так звану, канадську кутову чашу. Якщо зробити кутове з’єднання неправильно, то, в результаті, вийде той же зруб з каліброваної колоди (з усіма його недоліками), тільки дорожче. Правильно зроблена кутова чаша ущільняється з часом, не розсихається і герметична щодо вологи і вітру.

Баня з каліброваного колоди – це класичний і прийнятний за ціною варіант лазні. До недоліків такої лазні відноситься проста кутова чашка півмісяцем, яка трохи розсихається з часом, на колодах в лазні можуть з’являтися нові тріщини і таку лазню бажано проконопатити через рік (додатково ущільнити паклею стики колод), щоб вона була тепліша. При цьому, баня зі зрубу має дуже гарний зовнішній вигляд. Найбільше лазень ми будуємо саме за цією технологією.

В даний час, все більше користуються попитом лазні і будинки з подвійного бруса. Стіна лазні з подвійного бруса складається з двох брусів, розташованих паралельно один одному на певній відстані, а в порожнину між ними закладається екологічно чистий целюлозний утеплювач “Юнізол” без використання огороджувальних плівок. Таким чином, більш дороге дерево всередині стіни замінюється на більш дешевий, але екологічно чистий утеплювач. В результаті, лазня з подвійного бруса коштує зовсім небагато дорожче лазні зі зрубу, але, при цьому, більш якісна. Брус для такої лазні використовується вже сухий і струганий, тріщини в брусі більше не з’являються, кутові з’єднання не розсихаються, лазня не потребує конопатки, усадка стіни в такій лазні мінімальна.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок