План альтанки

  Як організувати зону відпочинку в приватному будинку або на базі відпочинку на відкритому повітрі. Ми пропонуємо вам цікаве рішення – альтанку з тонкого бруса площею 18,9 м2. Усередині альтанки можна розмістити невеликий ігровий комплекс або встановити гойдалки, розмістити крісла, столи або стільці. В альтанці є 4 відкритих отвори, 3 з них адаптовані під вікно, 1 отвір для входу.

  Для виготовлення альтанки використаний сухий пиломатеріал деревини, виготовлений за фінською технологією. Збірка конструктора здійснюється на підприємстві, де усуваються недоліки. Базова комплектація включає в себе стіновий брус, покрівлю для двоскатного даху, лаги, підлогове покриття.

  Оплата здійснюється згідно умов укладеного Договору, з не пропорційним розподілом загальної вартості на 4-5 виплат. Зазвичай перша виплата становить 30 відсотків від загальної суми договору, далі йдуть кілька проміжних виплат та залишок, який не перевищує 10 відсотків від загальної вартості будівлі за Договором.

  В розстрочку, на жаль, наша компанія не будує, але нам вдалося дізнатися, що все розстрочки за своїми умовами зводяться до звичайного кредиту в банку в національній валюті. Якщо у вас не вистачає коштів для будівництва будинку або лазні і з’явилася необхідність в такому кредиті, ми надамо вам договір і інші необхідні документи, щоб полегшити процес отримання позики під будівництво будинку або з іншим формулюванням кредиту в тому чи іншому банку України.

  Альтанка виготовлена з деревини хвойних порід, високої якості. У комплект входять лаги, підлога, стіни, дерев’яна покрівля, вікна, двері. Збірка здійснюється за допомогою зарізних замків, які забезпечують надійність і стійкість конструкції.

  Процес будівництва альтанки

  Потрібен індивідуальний проект? Напишіть нам!

   Скачайте наш прайс!

   Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

    Расчёт стоимости кровли

    Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

     Заказать обратный звонок

      

      Обратный звонок