Дерев’яна альтанка відмінно прикрасить ландшафт і стане комфортним місцем для відпочинку на дачі, біля приватного будинку або котеджу. Якщо вас цікавить будівництво закритої літньої альтанки з бруса під ключ за вигідною ціною, наша компанія завжди до ваших послуг. Ознайомившись з нашими проектами в каталозі на сайті, ви переконаєтеся в тому, що ми можемо запропонувати клієнту купити дерев’яні споруди, які є поєднанням високої якості, естетики та екологічної чистоти.

Особливості будівництва альтанок з бруса

Садові альтанки з дерева характеризуються простим виготовленням. Для отримання таких компактних будівель використовують як тонкий, так і профільований брус. Обидва варіанти мають наступні переваги:

 • На 100% натуральне походження;
 • Просте і не енерговитратне виробництво;
 • Альтанки з якісного бруса надовго зберігають первісну геометрію.

У нас ви можете замовити як вже готову альтанку з тонкого і профільованого бруса під ключ, так і купити комплект для простої збірки. На обидва варіанти запропоновані найбільш вигідні в Україні ціни. У переліку проектів ви знайдете садові альтанки зі складом, з вальмовою покрівлею, з плоским дахом. Якщо хочете отримати споруду, створену за індивідуальним проектом, ми до ваших послуг!

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок