Гарний дачний будиночок з бруса стане не тільки окрасою ділянки за містом, а й відмінним місцем для літнього відпочинку. Як і будь-які маленькі споруди з натурального дерева, він поєднує в собі презентабельний зовнішній вигляд, екологічну чистоту, довговічність. Якщо вас цікавить професійне та оперативне будівництво садових і дачних будиночків за готовими або індивідуально розроблених проектів під ключ, ми запропонуємо високоякісні послуги за вигідними цінами!

Типи бруса

Для зведення дерев’яних будиночків малих габаритів використовують як тонкий, так і профільований брус. Якщо ви плануєте купити котедж або дачу для відпочинку виключно влітку, будівля можна побудувати з тонкого бруса. Якщо ж готовий будинок з дерева буде експлуатуватися цілий рік, краще віддавати перевагу профільованому брусу, оскільки він надійно утримує тепло. Будиночок з такого матеріалу не вимагають конопатки і дають мінімальну усадку.

Наша компанія пропонує наступні переваги клієнтам:

 • Можливість і замовити готовий дачний будиночок, і купити готовий конструктор для самостійної збірки будівлі;
 • Оперативна доставка вироби до вашого об’єкта;
 • Демократичні ціни;
 • Високоякісна деревина, яка використовується в роботі.

Якщо цікавить будівництво за індивідуальним проектом, зверніться до нас через спеціальну онлайн-форму на сайті!

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок