Дерев’яні будиночки асоціюються із затишком і екологічністю. Тому часто їх можна зустріти на базах відпочинку для туристів в лісі, в горах, біля річки, моря. Котеджі зводять з бруса, причому як з тонкого, так і профільованого. Якщо вас цікавить швидке і професійне будівництво дерев’яних будиночків для баз відпочинку, звертайтеся в нашу компанію і отримуйте такі переваги як вигідні ціни, оперативну підготовку проекту будь-якого ступеня складності, швидку доставку дерев’яних споруд до вашої ділянки.

Які будиночки для баз відпочинку купити?

Каркасний будиночок для баз відпочинку будують як з тонкого, так і з профільованого, а рідше – з подвійного бруса з деревини хвойних порід. Для зведення одноповерхових будинків з плоского даху можна використовувати тонкий брус, який поєднує в собі демократичну ціну і компактність. Однак такими будиночками можна буде користуватися тільки в теплу пору року.

Якщо потрібна дерев’яна споруда для всесезонної експлуатації, краще замовляти будиночок з профільованого або подвійного бруса. Низька теплопровідність таких конструкцій дозволяє утримувати тепло навіть в холодну погоду.

У нас ви можете замовити:

 • Готовий об’єкт, який буде проведений в нашій майстерні і доставлений на вашу ділянку;
 • Будівництво на вашій ділянці в Києві і області;
 • Конструктор з бруса для самостійної збірки.

Також можливе замовлення за індивідуальним проектом.

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок