Дитячий будиночок з бруса прикрасить двір на дачі або у приватного будинку і стане для дітей відмінним місцем для захоплюючого проведення часу на свіжому повітрі. Дерев’яна споруда може мати будь-які розміри і стиль оформлення – все залежить від особистих переваг замовника. Якщо ви хочете отримати якісний і довговічний ігровий дитячий будиночок з бруса, звертайтеся в нашу компанію!

Переваги ігрових будиночків з дерева

Подібні споруди зазвичай виготовляють з тонкого бруса. Останній поєднує в собі безпеку, малу вагу, довговічність. Сам брус отримують з хвойної деревини. Що стосується дитячих будиночків для дач, їх конструкція може бути як найпростішою, так і кількаповерховою, з гірками, майданчиками та іншими додатковими елементами. Всі дитячих будиночків з бруса мають загальні переваги:

 • Екологічна чистота;
 • Проста збірка;
 • Гарантована безпека;
 • Естетична привабливість;
 • Багате розмаїття моделей.

Якщо ви плануєте недорого купити дитячий будиночок з бруса для саду, бази відпочинку, дачі в Києві та області, наші професіонали до ваших послуг! Запропонуємо гарантію високої якості виконаних на кожному етапі робіт, демократичні ціни, оперативну і дбайливу доставку готових виробів до вашого об’єкта. Зв’яжіться з нами за вказаними на сайті контактними даними і отримаєте відповіді на питання, що цікавлять!

Скачайте наш прайс!

Чтобы получить актуальный прайс лист, оставьте ваш номер телефона ниже.

  Расчёт стоимости кровли

  Для расчёта стоимости оставьте ваш номер телефона. С вами свяжется наш технический специалист для уточнения деталей необходимых для расчёта.

   Заказать обратный звонок

    

    Обратный звонок